Jeżeli pracujecie jako specjaliści związani z IT lub zarządzacie procesami instytucji, która może być wrażliwa na ataki cybernetyczne – polecamy konferencję Next Generation SECURITY jako obowiązkowy punkt w kalendarzu.

Next Generation SECURITY Conference 2013

Odbędzie się w 12-13 czerwca w warszawskiej Kinotece przy Pałacu Kultury i Nauki. Jak informują organizatorzy, doświadczenia z zeszłego roku pokazały, że sale kinowe to idealne miejsce na dyskusję i spotkania dla IT, dlatego po krakowskim Multikinie, miejscem kolejnej edycji NGSec też będzie kino, do tego jeszcze położone w samym centrum Warszawy.

Konferencja poświęcona będzie bezpieczeństwu IT.  W agendzie znajdą się najbardziej aktualne zagadnienia i problemy, z którymi muszą mierzyć się instytucje i firmy. Tematem wykładów i dyskusji będą: ataki APT (Advanced Persistend Threat), cyber-szpiegostwo i cyber-terroryzm, ochrona danych osobowych, mobile security, bezpieczeństwo dostępu do danych, kradzież tożsamości  oraz zagrożenia związane z korzystaniem z rozwiązań opartych o chmurę.

Podczas NGSec 2013 prelegentami będą osoby, które mają realny wpływ  stan bezpieczeństwa IT w Polsce.

Konferencja będzie podzielona na dwie ścieżki: główną dedykowaną dla osób zarządzających przebiegiem procesów w firmach i instytucjach oraz techniczną dla specjalistów IT.

Organizatorem spotkania jest  Compendium Centrum Edukacyjne.

Zobacz także:

None Found