Security Awareness

O nas

Security Awareness

Bezpieczeństwo IT dla każdego!

Piszemy o codziennych zagrożeniach, na które narażony jest każdy użytkownik sieci. Zajmujemy się Facebookiem, odwiedzając nas dowiesz się także o wyciekach poufnych danych czy rozsyłanym spamie, na który trzeba uważać. Podpowiemy także jak dbać o swoje bezpieczeństwo w mediach społecznościowych. Nie wiesz jak usunąć konto na Facebooku? A może nieznana Ci osoba obiecuje Ci miliony dolarów w zamian za małą pomoc i zastanawiasz się nad skorzystaniem z tej niesamowitej propozycji? Nie wiesz jak można bezpiecznie korzystać z sieci WiFi? Na te i na wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi w naszym serwisie.

 Security Awareness powstało w 2009 roku jako pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. „Security awareness” oznacza „świadomość zagrożeń” na jakie narażone są osoby korzystające z komputera.

Redakcja Security Awareness

Piszemy z punktu widzenia zwykłego użytkownika komputera. Teksty na Security Awareness dotyczą aktualnych zagadnień przedstawionych w jasny i prosty sposób. Wsparcia merytorycznego udzielają nam specjaliści z firmy Compendium Centrum Edukacyjne.

Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły czy sugestie, zapraszamy do kontaktu:  kontakt@securityawareness.pl.

A może… szkolenia?

Uważasz, że w Twojej firmie jest potrzebne szkolenie z zakresu Security Awareness? Chcesz dowiedzieć się więcej, zdobyć nowe umiejętności, dokumenty potwierdzający kwalifikacje? Zapraszamy do zakładki Szkolenia!

Szkolenia prowadzi firma Compendium Centrum Edukacyjne.

Compendium CE jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym wiodących producentów branży IT. Szkolenia odbywają się w Krakowie, Warszawie i w lokalizacji wybranej przez klienta. Compendium CE oferuje szkolenia m.in. z bezpieczeństwa, sieci, baz danych i systemów operacyjnych. Firma jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym firm Microsoft, Oracle, Novell, RedHat, SUSE i wielu innych.

Pełna oferta szkoleń Compendium CE