Karen „Gary” Kazaryan, 27-letni Amerykanin, może spędzić w więzieniu nawet sto lat. Podszywał się pod inne osoby i wyłudzał rozbierane zdjęcia kobiet. Ofiary nie miały pojęcia, że po drugiej stronie monitora jest ktoś zupełnie inny. 

Mężczyzna włamywał się do komputerów kobiet: kradł ich rozbierane zdjęcia i hasła do kont na Facebooku. Jednak to nie był koniec jego działalności. Kiedy już wytypował ofiarę, pisał do niej udając jej znajomego czy przyjaciela. Podszywał się pod znajomych kobiet. Ofiary nie wiedziały, że po drugiej stronie kamery czai się ktoś, kogo nie znają. Zachęcał je do rozbierania się w trakcie sesji na Skype. Niektóre z nich zgodzały się na to, a mężczyzna robił im zdjęcia.

Kiedy jednak kobiety odkrywały, że mężczyzna nie jest tym, za kogo się podaje, zaczynał je szantażować zdjęciami, które zdobył. Kazaryan opublikował część ze zdobytych fotografii. Umieszczał je na profilach ofiar.

Policjanci znaleźli na jego komputerze ponad 3 tys. rozbieranych zdjęć. Prawdopodobnie jego ofiarą padło ponad 350 kobiet, ale funkcjonariuszom nie udało się jeszcze ustalić tożsamości wszystkich kobiet.


Źródło: http://www.denverpost.com

Zdjęcie: http://www.sxc.hu

Zobacz także: