11 kwietnia wystartuje konferencja poświęcona tematyce bezpieczeństwa IT i sieci, która odbędzie się na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i potrwa do 14 kwietnia. Udział w niej jest bezpłatny.

„Krak Your Net” to połączenie wykładów oraz otwartych laboratoriów w języku polskim i angielskim, które poprowadzą uznani specjaliści i doświadczeni trenerzy takich firm jak Compendium Centrum Edukacyjne, Fortinet, IBM czy Novell. Aby wziąć udział w warsztatach, wcześniej należy się zarejestrować elektronicznie przez stronę konferencji „Krak Your Net”.

Zarówno program, formularz rejestracyjny, jak i pozostałe informacje dotyczące organizatorów i partnerów konferencji znajdują się na stronie: krakyournet.pl.

Organizatorami „Krak Your Net” jest EESTEC (Electrical Engineering Students’ European Association), zrzeszenie studentów kierunków elektrycznych i informatycznych na krakowskiej uczelni AGH. Organizacja ta ma zasięg ogólnoeuropejski i posiada swoje komitety lokalne w 21 krajach, w tym Polsce.

Sponsorami konferencji są znani na całym świecie producenci nowoczesnego sprzętu i technologii IT, m.in. Fortinet, Ascomp, Novell czy IBM, partnerami zaś Compendium Centrum Edukacyjne, autoryzowany ośrodek szkoleniowy wiodących producentów branży IT i firma Veracomp S.A.

Zobacz także:

None Found