W dniach 25-26 maja 2010 r. w Krakowie odbędzie się jedna z najważniejszych w Polsce i tej części Europy konferencji, dotyczących bezpieczeństwa IT: CONfidence. Jest to już siódma odsłona konferencji, poprzednie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

CONfidence to jedna z największych konferencji o tematyce bezpieczeństwa IT, która każdego roku gromadzi rosnącą liczbę uczestników (rok temu udział wzięło blisko 500 osób z Polski i zagranicy). Jej prelegentami są najwyższej światowej klasy eksperci od bezpieczeństwa IT. Uczestnicy konferencji mogą również uczestniczyć w warsztatach praktycznych, gorące dyskusjach w kuluarach oraz dodatkowych atrakcjach: konkursach i projekcjach filmów. Z uwagi na wsparcie z ramienia projektu ph-neutral tegoroczny CONFidnece odwiedzą specjaliści z całego świata, którzy zaraz po CONFidence spotkają się na zamkniętej konferencji w Niemczech.

Specjalnie na tę okazję Compendium CE przygotowało promocję – bilet na konferencję gratis do szkoleń autorskich z zakresu bezpieczeństwa IT, zakupionych na kwotę powyżej 2 000 zł.

Zobacz także:

None Found