Bardzo miło nam poinformować, że firma F-Secure objęła patronat nad portalem Security Awareness. To początek współpracy przy projekcie promującym zasady bezpiecznego korzystania z komputera.

F-Secure jest światowym liderem w dostarczaniu oprogramowania przez operatorów Internetu. Jest producentem programów antywirusowych, pakietów bezpieczeństwa oraz oprogramowania szyfrującego. Firma została założona w 1988 roku; od 2006 roku istnieje jej oddział w Polsce. F-Secure jest obecny w ponad 100 krajach i ma 18 biur krajowych. Laboratoria badawcze znajdują się w Helsinkach, Kuala Lumpur  i Malezji.

Ponieważ portal Security Awareness jest projektem promującym zasady bezpieczeństwa IT, łączą nas z firmą F-Secure podobne cele. Objęcie portalu Security Awareness patronatem przez F-Secure zapoczątkowuje współpracę polegającą na wzajemnej promocji i wspieraniu działań związanych z tematyką bezpieczeństwa informatycznego.

W ramach współpracy na stronie Security Awareness będą pojawiać się też tematy zaproponowane przez firmę F-Secure. Za pośrednictwem portalu będzie można pobrać wersje testowe programu F-Secure Internet Security. Producent oprogramowania zabezpieczającego komputery zapewni pełne licencje oraz inne nagrody dla uczestników konkursów organizowanych przez redakcję Security Awareness.

Więcej informacji o firmie F-Secure można znaleźć na stronie: http://www.f-secure.com/pl_PL/

Zobacz także:

None Found