Serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach Forum Ochrony Rozwiązań Teleinformatycznych i Biznesu, które odbędzie się 25 kwietnia w hotelu Radisson Blu w Krakowie.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z takimi zagadnieniami jak aspekty prawne związane z utratą danych, nowoczesne sieci radiowe 4G czy współczesne systemy monitoringu wizyjnego.

Zobacz program spotkania

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Wśród uczestników każdego spotkania FORTiB zostaną rozlosowane dwie nagrody: tablet CTAB, ufundowany przez firmę Compendium Centrum Edukacyjne oraz samochodowy zestaw głośnomówiący firmy Jabra. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma rabat na szkolenia organizowane przez Compendium CE.

O FORTiB

Forum Ochrony Rozwiązań Teleinformatycznych i Biznesu to cykl spotkań organizowanych od 2011 roku w kilku największych polskich miastach. Ich tematyka obejmuje różne zagadnienia od aspektów prawnych dotyczących bezpieczeństwa informatycznego, po najnowsze technologie. Prelekcje są prowadzone przez ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa, reprezentujących takie znane firmy jak np. HP, Alvarion czy Fortinet.

 

Zobacz także:

None Found