W dniach 24-25 maja w Krakowie po raz kolejny odbędzie się międzynarodowa konferencja CONfidence, poświęcona bezpieczeństwu IT. Tym razem miejscem imprezy będzie budynek zabytkowej przepompowni wody na krakowskich Bielanach przy ul. Księcia Józefa 299.

W ciągu tych dwóch dni odbędą się wykłady tematyczne połączone z prezentacją nowoczesnych technologii, spotkania z czołówką światowej klasy ekspertów, a także specjalistyczne warsztaty czy konkursy dla hackerów. Zarówno pełną informację dotyczącą konferencji, jak i jej program można znaleźć na stronie: http://2011.confidence.org.pl/.

Projekt CONFidence powstał w 2005 r. i był zapoczątkowany przez grupę entuzjastów zainteresowanych poprawą bezpieczeństwa systemów operacyjnych i aplikacji. W ciągu kilku lat przeobraził się on w największe spotkanie hackerów w Polsce. Co roku gromadzi prawie 500 specjalistów ds. bezpieczeństwa IT.

Compendium Centrum Edukacyjne jako jeden ze sponsorów konferencji przygotowało specjalną promocję dla uczestników konferencji: 50% zniżki na szkolenia z bezpieczeństwa IT. Szczegóły na: https://www.compendium.pl/

Zobacz także:

None Found