Compendium Centrum Edukacyjne z Krakowa, nasz partner merytoryczny, wypuściło na rynek nowy tablet: CTAB2. Sprzęt już wkrótce trafi do sprzedaży detalicznej. Tablet jest uzupełnieniem materiałów szkoleniowych w Compendium CE. Zachęcamy do zapoznania się z tym urządzeniem.

Tablet ten to urządzenie dedykowane dla użytkowników domowych oraz biznesowych. Łączy w sobie funkcje przenośnego komputera oraz wygodę interfejsu dotykowego na ekranie. CTAB działa w oparciu o system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean, dzięki temu użytkownicy mają dostęp do największej bazy aplikacji na urządzenia mobilne.

CTAB2 został wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1,6Ghz, 1GB pamięci operacyjnej oraz 16GB pamięci flash. Pozwala to na jeszcze bardziej efektywne korzystanie ze wszystkich możliwości jakie dają najnowsze i najbardziej wymagające multimedia.

Lekkiej modyfikacji został poddany wygląd tabletu: smuklejszy kształt i mniejsza waga zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Tablet ma najwyższe dostępne parametry, jednak jego cena nie zmieniła się. Warunki i ceny sprzętu w ofercie Compendium CE pozostają bez zmian.

Zobacz także:

None Found