Security Awareness objęło patronat nad konferencją Next Generation Security. NGSec to pierwsza konferencja, która za cel stawia sobie integrację całego środowiska związanego z bezpieczeństwem IT. Będzie okazją do poznania specjalistów związanych z tą branżą. Spotkanie odbędzie się 17-18 października w Krakowie.

W trakcie dwudniowej konferencji wystąpią przedstawiciele wiodących firm z branży IT oraz specjaliści zajmujący się kwestią bezpieczeństwa informatycznego. Wśród wygłaszających swoje przemówienie będzie Jarosław Sordyl, szef Sekcji Europolu w Biurze Międzynarodowej Współpracy Policji. W trakcie konferencji będzie mówił o międzynarodowej współpracy organów ścigania w zwalczaniu cyberprzestępczości.

To pierwsza w Polsce konferencja, podczas której wystąpi przedstawiciel firmy McAfee, dostawcy kompleksowych rozwiązań bezpieczeństwa IT. Robert Żelazo, dyrektor generalny McAfee na Polskę, opowie o bezpieczeństwie w biznesie. W trakcie konferencji swój głos zabiorą także przedstawiciele takich firm jak: NetIQ, Novell, Fortinet i Mile2.

Konferencja odbędzie się w kinie Multikino w Krakowie. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i udziału w spotkaniu. Organizatorem spotkania jest Compendium Centrum Edukacyjne.

Zobacz także:

None Found