Dla wszystkich osób związanych z branżą IT mamy szczególne zaproszenie – bezpłatny udział w polskiej edycji konferencji „IT in Action”, która odbędzie się już 19 maja na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Tematyka konferencji będzie poświęcona najnowszym technologiom IT i rozwiązaniom firmy Novell a prezentacje i warsztaty będą prowadzone przez specjalistów z Open Horizons, konsultantów Novella i trenerów z ośrodka szkoleniowego Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.

Prelekcje będą podzielone na trzy ścieżki:

  • Bezpieczeństwo – zarządzanie tożsamością, monitorowanie bezpieczeństwa, zarządzanie punktami końcowymi, kontrola i zabezpieczanie dostępu;
  • Praca w Sieci – poczta i praca w grupie, narzędzia społecznościowe w firmie, firmowa sieć na Linuksie, zarządzanie pomocą techniczną;
  • Centrum danych – Linux w centrum danych, klastry na Linuksie, zarządzanie wirtualizacją, zarządzanie IT w środowisku Cloud.

W czasie konferencji będzie możliwość uzyskania konsultacji odnośnie konkretnych produktów, a także wypróbowania oprogramowania do tekstów.

Więcej informacji można uzyskać pod bezpłatnym numerem infolinii 800 226 685 lub przez adres e-mail: [email protected] i stronę http://www.itinaction.pl/.

Zobacz także:

None Found