Już wkrótce rozpocznie się cykl bezpłatnych konferencji z dziedziny bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw: „Forum Ochrony Rozwiązań Teleinformatycznych i Biznesu”.  Dla Uczestników tegorocznych edycji FORTiB przygotowane są atrakcyjne nagrody. Spotkania będą kolejno w: Gdańsku, Bydgoszczy, Rzeszowie, Warszawie i w Katowicach.

Zobacz szczegółowe informacje na temat poszczególnych konferencji:

11 września Gdańsk

13 września Bydgoszcz

26 września Rzeszów

10 października Warszawa

24 października Katowice 

Podczas każdego ze spotkań FORTiB będą konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody: tablet CTAB oraz samochodowy zestaw głośnomówiący firmy Jabra. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma zniżki na szkolenia oferowane przez Compendium Centrum Edukacyjne.

Tematyka spotkań obejmuje różne zagadnienia od aspektów prawnych dotyczących bezpieczeństwa informatycznego, po najnowsze technologie. Prelekcje zostaną wygłoszone przez ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa IT, reprezentujących takie znane firmy jak HP, Alvarion, Fortinet czy Motorola.

Rejestracja:

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby zapisać się na wybrane spotkanie, zgłaszamy się za pomocą formularza, podając kod SA#75CMP.
W tym celu należy wejść w wybrane „wydarzenie” (miasto) i wybrać w prawej części ekranu „Zgłoś swój udział”, a następnie wypełnić formularz.


Dodatkowe informacje: http://fortib.pl

Zobacz także:

None Found