Wszystkie osoby zainteresowane tematyką bezpieczeństwa informatycznego serdecznie zapraszamy na kolejną edycję spotkań w ramach Forum Ochrony Rozwiązań Teleinformatycznych i Biznesu.

Spotkania będą się odbywać w kilku głównych miastach Polski – Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Zobacz agendę wybranego spotkania:

25 kwietnia, Kraków

16 maja, Poznań

30 maja, Wrocław

13 czerwca, Bydgoszcz

Dlaczego warto wziąć udział w FORTiB?

Tematyka spotkań obejmuje różne zagadnienia od aspektów prawnych dotyczących bezpieczeństwa informatycznego, po najnowsze technologie. Prelekcje zostaną wygłoszone przez ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa, reprezentujących takie znane firmy jak HP, Alvarion, Fortinet czy Motorola.

Ponadto wśród uczestników każdego spotkania FORTiB zostaną rozlosowane dwie nagrody: tablet CTAB, ufundowany przez firmę Compendium Centrum Edukacyjne oraz samochodowy zestaw głośnomówiący firmy Jabra. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma rabat na szkolenia organizowane przez Compendium CE.

 Rejestracja:

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby zapisać się na wybrane spotkanie, zgłaszamy się za pomocą formularza, podając kod SA#75CMP. W tym celu należy wejść w wybrane wydarzenie i wybrać w prawej części ekranu opcję rejestracji, a następnie wypełnić formularz, który się wyświetli:

Portal Security Awareness jest patronem medialnym konferencji FORTiB.

Zobacz także:

None Found