Planujesz napisać wiadomość na Facebooku do Marka Zuckerberga, założyciela tego serwisu? Mamy dla Ciebie złą wiadomość. Jeden z najbogatszych ludzi na świecie może nie przeczytać Twojej wiadomości. Zrobi to jednak jeśli…zapłacisz sto dolarów, bo tyle właśnie kosztuje pewność, że nasza wiadomość trafi do założyciela Facebooka.

 

Próbując wysłać wiadomość na Facebooku do Zuckerberga, pojawia się komunikat. Możemy wybrać skrzynkę, do której trafi nasza wiadomość. Do wyboru mamy dwie możliwości: jego bezpośrednią skrzynkę i „inną”. I chociaż ta druga jest bezpłatna, to nie mamy pewności, że nasza wiadomość zostanie w ogóle zauważona wśród stosu informacji, które otrzymuje założyciel Facebooka.

Władze Facebooka przyznały, że płatny system kontaktowania się wewnątrz portalu, to na razie testy. Prawdopodobnie wysyłanie płatnych wiadomości będzie obejmować jedynie osoby, których nie mamy na liście znajomych. W tej chwili nie wiadomo jednak, w jaki sposób będzie wyceniana usługa i ile będzie trzeba zapłacić za wysłanie wiadomości do konkretnej osoby.


Źródło: http://mashable.com/

Zdjęcie:  http://mashable.com/

Zobacz także: