Paula Asher, Amerykańska obywatelka, spowodowała wypadek będąc pod wpływem alkoholu i narkotyków. Nie dość, że zbiegła z miejsca zdarzenia, to wyśmiała całą sytuację na swoim koncie na Facebooka. I właśnie to żartowanie z wypadku wpędziło ją do więzienia.

Kobieta uderzyła w inny samochód, którym podróżowało czworo nastolatków. Jednak nie zrobiło to na niej większego wrażenia i odjechała do domu. Szybko o tym zdarzeniu poinformowała na swoim Facebooku. Wpis zakończyła wyrażeniem „lol” (laughing out loud, czyli śmieję się bardzo głośno).

Wpis zdenerwował rodziców nastolatków, którzy zostali poszkodowani w wypadku. Poinformowali o tym wpisie sąd. A ten nakazał kobiecie usunąć swój profil z Facebooka. Kobieta jednak tego nie zrobiła. Sędzia ukarał więc kobietę i wysłał ją do aresztu na 48 godzin. Miało to zmotywować ją do usunięcia swojego konta.

Po opuszczeniu więzienia kobieta usunęła swój profil. Deklaruje także, że już nie jeździ pod wpływem alkoholu. Wkrótce rozpocznie się jej sprawa o spowodowanie wypadku i jazdę pod wpływem alkoholu.

-Nie wiedziałam, że przez jedno słowo „lol” trafię do więzienia – przyznała Paula Asher dziennikarzom.


Źródło: http://abcnews.go.com

http://www.lex18.com

Zdjęcie: http://www.sxc.hu

Zobacz także: