Zakup mocnych zapachów nie jest żadnym problemem. Na taki zakup każdy może sobie pozwolić, jak jednak zwrócić na siebie uwagę? Dla wszystkich naszych czytelników mamy małą podpowiedź. Jak zwykle pomocna staje się technika, która pozwaiła stworzyć wspaniałe perfumy o zapachu boczku, papieru prosto z drukarni czy whisky pomieszanej z tytoniem.

Zapraszamy do galerii, gdzie prezentujemy wyjątkowe zapachy.

1. Zapach boczku

Jest to najlepsza droga, aby pokochały nas wszystkie psy w okolicy. Być może skuszą się także na niego amatorzy i amatorki tego mięsnego przysmaku. Zapach boczkowy został opracowany w 1920 roku w Paryżu.  Jego wynalazca jest John Fargginay, rzeźnik który zmieszał z olejki z boczkiem i stworzył ten zapach.

2. Mega Man

A może zapach postaci z gry?  Jeżeli jesteś fanem Mega Man, gry wideo stworzonej w 1987 roku przez Capcom, to zapach ten może być Twój już za niecałe 4 dolary.

3. Prosto z drukarni!

Lubisz zapach papieru i nowych książek? Jeżeli tak, to ten zapach jest właśnie dla Ciebie. Kosztuje kilka złotych a radość co nie miara. Jest to dobry sposób na uwodzenie moli książkowych.

4. Batman

Jeżeli czujesz, że bez Twojej mocy miasto ginie. Koniecznie musisz sprawić sobie ten zapach. Taki obowiązek prawdziwego bohatera, nawet takiego, który nie rusza z kanapy.

5. Bar

Dzięki temu zapachowi możesz pachnieć jakbyś wyszedł z baru zanim jeszcze do niego wejdziesz. Perfum jest mieszanką zapachu whisky i tytoniu.

6.  Błoto

Nie masz czasu na tarzanie się w błocie, aby pachnieć jak prawdziwy mężczyzna? Nie ma problemu! Kilka kropel tego zapachu i pachniesz jakbyś ostatnie godziny spędził w wodzie, błocie i innych niesprzyjających okolicznościach. Szczególnie polecanamy przed randką życia.

7. Mountain Dew 

Bo nic tak nie pachnie jak słodki gazowany napój. Muchy i osy na pewno pokochają ten zapach.

Zobacz także: