Chciałbyś wiedzieć, kto wyrzucił Cię ze swoich znajomych na Facebooku? Ten portal społecznościowy nie daje takiej możliwości, no chyba, że codziennie sprawdzasz liczbę swoich znajomych i jesteś w stanie powiedzieć kto zniknął. Jeśli jednak nie masz na to czasu, mamy dla Ciebie lepsze rozwiązanie: „Unfriend Finder”.

„Unfriend Finder” to wtyczka do przeglądarek, która szybko i jasno poinformuje nas o zmianach w liście naszych znajomych.  Istnieje wersja dla Firefoksa (wymagany dodatek Greasemonkey), Chrome’a, Safari (wymagany Greasekit) i Opery. Program jest bezpłatny i bezpieczny.

Wtyczka ta pozwoli nam nie tylko sprawdzić kto już nas nie lubi, ale także poinformuje nas, kiedy ktoś zawiesi swój profil. „Unfriend Finder” pomoże nam także w śledzeniu powiadomień od naszych znajomych.

Dodatek do przeglądarek jest już dostępny od kilku miesięcy, ale jak widać redakcja Security Awareness do tej pory nie miała problemów ze znikającymi znajomymi, ale zawsze lepiej wiedzieć kto lubi a kto już nie.


Źródło: http://mashable.com

http://www.unfriendfinder.com

Zdjęcie: http://mashable.com


Polecamy:

Jak sprawdzić kto oglądał nasz profil na Facebooku?

Facebook wprowadza nową funkcję dla par i przyjaciół

Facebook chce znać numer Twojej karty kredytowej

Zobacz także: