Co Halloween jeszcze trochę czasu, ale już dziś warto zastanowić się nad wyjątkowym strojem. W XXI wieku wypożyczanie strojów nie jest szczytem ekstrawagancji. My proponujemy lepszy pomysł: wystarczy taśma, koszulka i smartfon. Macie gwarancję, że będą długo o Was mówić, a okoliczne dzieciaki nie będą mogły zasnąć jeszcze tydzień.

Na początek warto wyposażyć się w śmieszną koszulkę. Najlepiej taką, w której można zrobić strategiczne otwory: na przykład wyciąć miejsce na oczy. Do skończenia pomysłu potrzebne nam są taśma i smartfon. Za pomocą telefonu pobieramy z App Store albo Google Play specjalną aplikację. Jej twórcy udostępniają ją za darmo. Pobierajcie więc „Digital Dudz”.

Twórcy aplikacji mają jeszcze lepszy pomysł jak zwrócić na siebie uwagę i zdobyć więcej cukierków. Proponują silikonowy uchwyt na smartfona, który wygląda dość przerażająco. Zwłaszcza, kiedy jest wysmarowany sztuczną krwią. Efekt przypomina ranę postrzałową, w której umieszczamy smartfona z wgraną aplikacją. W dziurze wyświetla się bijące serce.

Pomysł już teraz budzi spore zainteresowanie. Filmik autora pomysłu możecie obejrzeć tutaj. 


Źródło: http://digitaldudz.com/

Screeny: http://digitaldudz.com/ 

Zobacz także: